Зима – це найчарівніша пора року, коли люди поринають в атмосферу дива і дарують собі та своїм близьким незабутню казку. В грудні всіх охоплює святковий настрій, адже ми відзначаємо різдвяно-новорічні свята.
Зима – це найчарівніша пора року, коли люди поринають в атмосферу дива і дарують собі та своїм близьким незабутню казку. В грудні всіх охоплює святковий настрій, адже ми відзначаємо різдвяно-новорічні свята.
6 грудня День Збройних Сил України.
Цьогоріч свято актуальне як ніколи, адже українські воїни щодня, щогодини, щохвилини боронять нашу землю від росіян, відбиваючи атаки й проводячи наступальні операції для звільнення територій.
День Збройних Сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ — це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних Силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.
Волонтер у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які безоплатно працюють скрізь, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах, будинках престарілих і на війні. Це не робота, а справжнє покликання.
Офіційна назва Дня волонтера – Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку.
В Україні волонтерський рух розпочався у 90-х роках XX століття, а сьогодні визнаний на рівні держави і регламентується Законом України «Про волонтерську діяльність».
В умовах воєнного часу поняття «волонтер» для України набуло надзвичайно важливого значення, адже це – тисячі людей, які забезпечують надійний тил нашій армії та підтримку вимушеним переселенцям.
За час повномасштабної війни волонтером став кожен українець – це й наші неймовірні освітяни, студенти, лікарі, рятувальники, актори, зірки шоу бізнесу, водії, відповідальний бізнес… Українські люди, як ніхто інший, знають про волонтерство все!
Міжнародний День студента в Україні відзначають
17 листопада кожного року.
Україна, як і весь світ, відзначає Міжнародний день студента 17 листопада. Дату було встановлено в 1946 році в Празі на Всесвітньому конгресі студентів у пам'ять про чеських студентів-патріотів.
З часом подія стала сприйматись як свято молодості та жаги до знань.Як писав один з класиків: «Є така нація — студенти, веселий та особливий народ. Все те, що іншим людям неможливо, студенту це дурниця!».
Студенти завжди були центром української молоді. Від вашої небайдужих життєвих поглядів та активної участі у суспільних-соціальних перетвореннях неабияк залежить майбутнє України. Бажаємо усім студентам, здоров'я, творчого натхнення у навчанні та житті! Здійснення усіх мрій! Нехай завжди залишиться з вами радість чудових студентських років!
Історія – це
людська пам'ять.
Вона нічого не забуває. Ні доброго, ні поганого,все в неї
на обліку, все передається з віку у вік.
На всі часи, на всі покоління запам’ятаються людям війни.
Вони завжди – прокляття, вони завжди – біль людський.
Тому 28 жовтня є знамена дата День визволення України від фашистських загарбників . Вшанування героїчного подвигу і
жертовності Українського народу у Другій світовій війні.
Виховуючи
молодь з питань військово-патріотичного
та морального виховання, бібліотека ВПУ організувала книжкову викладку
Акцію на тему :»Від героїчного минулого до сучасності». Де рекомендує «Прочитай
книгу про війну», вшануй загиблих героїзм, мужність, стійкість. Адже книги про
війну – це теж пам’ятник героям війни, відомим і невідомим її солдатам…
Провела
інформаційну годину на тему: «Ті, що зберегли любов до рідного краю і не зреклися роду…»
Організували захід Бабич Л.С. завідуюча бібліотекою та
Вієцька С.А. бібліотекар.
Участь взяли
учні-старости з усіх груп .
Завуч виховної роботи Перепечай О. О. розкрила мету,
зміст подій, приурочених Восьмидесятій
річниці визволення України.
Переглянули учні
відео-фільм «Героїчні стронінки українського народу», вшанували пам'ять
хвилиною мовчання.
Пам'ять не сивіє…..
27 жовтня -
це свято української мови, яке щороку відзначається в Україні.
Це день, коли ми вшановуємо пам'ять про наших предків, які створили і розвивали нашу мову. Українська мова - це мова літератури, науки, мистецтва, це мова нашого народу, його душі. У цей день ми вітаємо всіх українців з Днем української писемності та мови!А шанувати і любити рідну мову, говорити нею й розвивати важливо щоденно, пильно й ненастанно!!!
Нехай наша мова завжди квітуча!
З Днем української писемності та мови!
Неймовірна енергетика, така сильна,що відчуваєш захист та спокій поряд з нашими Титанами. Неймовірні, Найрідніші, Найкращі!
Доземний уклін Вам та подяка за кожен ранок, за можливість спати в своїх ліжках,ходити на роботу, виховувати дітей, за можливість жити. Дякуємо всім,хто стоїть на захисті ,хто віддає НАЙДОРОЖЧЕ- своє здоров'я та життя. Хай вас всіх Бог береже15.10 24 у бібліотеці ДПТНЗ" Жмеринське вище професійне училище" відбувся захід до Дня пам'яті Захисників і Захисниць: " Воїни світла: взірці мужності та відваги"
29 вересня корифею українського театру
Івану Карпенку – Карому – 180!
Бібліотека ВПУ провела
бібліорозвідку по збору матеріалу про його життєво – творчий шлях. Організувала
захід – феєрію в пам'ять І. Карпенко – Карого «Могутня сила таланту». Де було
створено «Портретну плеяду - корифеїв української сцени», виготовлено
листівку «Знавець народної фразеології»,
пам’ятку « Я взяв усе від життя».
В читальному залі бібліотеки ВПУ проводилась акція : «Любов до книги нас єднає», відбулась зустріч з працівниками краєзнавчого музею м.Жмеринки та дискусійний дует «Корифею українського театру І.Карпенку – Карому – 180». Участь в заходах взяли учні 11 групи,кл. керівник МолчанюкІ.А. та майстер Цимбал Я.В.
Бібліотекою Жмеринського ВПУ проведено День інформації:
«БАБИН ЯР: РОЗКРИТТЯ ТРАГІЧНОЇ ПРАВДИ». Мета: розкрити зміст подій, пов'язаний
з трагедією в Бабиному Яру, виховувати гордість за співвітчизників, які віддали
своє життя заради інших. Пам'ять - це вірність живих про загиблих.
Організували захід Бабич Л.С. зав. бібліотекою та Вієцька С.А. бібліотекар. Взяли участь учні групи№11 «Прийомоздавальник вантажу та багажу, касир багажний,касир квитковий;провідник пасажирського вагона»- кл. керівник Молчанюк І.А., майстер Цимбал Я.В.Виступили: з кафедри історії викладач Котляр П.П., завуч ВР Перепечай О.О., учні Коломієць Н., Богацька Вероніка, Осіпова Каріна. Вірші читала Заяць О.